کتاب آموزشی

دیروز مهد به آنوشا کتاب آموزشی داده بودند که بیارندخونه تا جلد بشه و اسماشون رو بنویسیم. برای من که عاشق لوازم تحریرم خیلی هیجان داشت چون برای تهیه جلد کتاب و برچسب شهرکتاب رفتم چقدرشلوغ و هیجان انگیز بود.شب هم کتابهاشو جلد کردم.یه سری هم فلش کارت حیوانات و میوه ها رو ( انگلیسی) بهشون دادند. دستشون درد نکنه.

عکس کتابهاش و کاردستی هایی که درست کرده رو برای اینجا می ذارم .

آوین جونم دستت درد نکنه چه کتاب خوبی برای آنوشا خریدی مرسی عزیزم. الهی قربونت برم که اینقدر به فکر آنوشا هستی. این آوین گل چون یک سال از آنوشا بزرگتره خیلی تو مهد هواشو داره. دیروز که من وخاله شبنم رفته بودیم دنبالشون آنوشا جلوتر می اومد و آوین درحالیکه کیف خودش و آنوشا رو می اورد پشت سر آنوشا می اومد حیف که حواسم نبود عکس بندازم.راستی اسم کتابی که آوین برای آنوشا گرفته "حیوان های با مزه" که برای سنین ٠ تا ٣ سال هست خیلی رنگ آمیزی  جالبی داره البته مجموعه هفت تا کتاب هست که در یک کتاب جمع آوری شده.

"خاله شبنم و آوین جونم خیلی دوستتون داریم" البته بعدازظهرها آنوشا که خاله شبنم رو می بینه اول می پره بقل خاله شبنم و روبوسی می کنه بعد میاد پیش من.

/ 4 نظر / 9 بازدید
شبنم مامان آوین

قربون این دختر هنرمند [ماچ] بابا خیلی چیزهای خوشگلی درست کردی[پلک] خاله بهار من شما و آنوشا را خیلی دوست دارم[قلب] خیالتون راحت باشه من حواسم به آنوشا هست [پلک] چون توی یک کلاس نیستیم روزهای اول تند تند میرفتم کلاس فریده جون به آنوشا سر میزدم الانم که خیالم راحت شده زنگهای تغذیه سریع میرم پیش آنوشا [ماچ]به بچه های دیگه هم گفتم مواظب آنوشا باشین آخه اون خیلی کوچولوئه [ماچ][قلب]

هستی جوجو

به به آنوشاجون چه چیزهایی یاد گرفتی خاله هستی من بلد نیست میای به هستی هم یاد بدی[ماچ][ماچ][ماچ][ماچ] امیدوارم هر روز بیشتر از دیروز شاهد پیشرفت شما کوچولوها باشیم [قلب][قلب][قلب][قلب][قلب]

سارا

سلام من امروز وبلاگ شمارو اتفاقی پیدا کردم و خوندم. اخه اسم دختر من هم آنوشا است، و شرایطش مثل آنوشا نازنین شماست. من هم شاغل بودم و دخترم آنوشا رو صبح ها با خودم می بردم مهد کودک. خاطرات روزانه شما خاطرات من هم هست. البته ما الان چند ماهه که استرالیا هستیم، امیدوارم آنوشای گل شما و آنوشای عزیز من هر دو در سایه خداوند و مادر و پدرشون سالم و شاد زندگی کنند. دخترتان را از طرف من ببوسید. راستی مهد کودک شاپرک کجاست؟