مهدکودک

سلام

دیروز آنوشا رو مهد شاپرک آوردم .خیلی در مورد اینکه آنوشا روکدوم مهد بذارم تحقیق کردم و چند جا هم رفتم ولی در نهایت به این نتیجه رسیدم که مهد آنوشا نزدیک به محل کارم باشه دردسرش کمتره و البته این مهد هم از هر نظر عالیه.خدا رو شکر که خیلی راحت مهد میاد به غیر از یکی دو بار که بهونه کرده که منم میام سر کارت دیگه خوب بوده.البته چیزی از مهدش تعریف نمی کنه هر چی ازش می پرسم می گه نمی دونم . البته این تقصیر خودم بود هفته قبلش من با هاش صحبت کرده بود هر کی ازت پرسید چه کار کردی بگو نمی دونم .جالبه تمام نمی دونم ها رو به خودم می گه.

دیگه اینکه تو ماشین ما فقط آهنگهای رنگین کمان و ساسی مانکن و قصه خاله سوسکه گوش می کنیم . هر آهنگی که بذارم اگه خانومی کنه نگه عوضش کن می گه کمش کن گوشم کور(کر) شد .

تو مهد شعر یاد گرفته البته من که چیزی ازش نمی فهمم چون یه خط از شعری که یاد گرفته می خونه و بقیه اش رو از خودش در میاره و می خونه.

 

/ 6 نظر / 18 بازدید
شبنم مامان آوین

سلام عزیزم قربونت برم که اینقدر خانوم بودی دیروز و خیلی خوب با مهدکودک کنار آمدی[قلب] آوین خیلی خیلی از آمدنت خوشحاله عزیزم[قلب]

هستی جوجو

عزیزم امیدوارم خیلی زود به مهدکودک عادت کنی و بهت حسابی خوش بگذرههههههههههه[[ماچ]

سارینا

سلام خاله جون مهد جدید مبارک باشه مواظب خودت باش

ستاره آبی

اییییییییی جان [قلب] چه نازه و خواستنیه این دختر [ماچ] وااااااای چقدر اون عکسایی که سرم تو دستش بود دلمو کباب کرد [ناراحت]

آزاده

سلام عزيزم. خيلي خوش اومدي به كلاس محمدعلي اينها.[ماچ]